Pytania i odpowiedzi

 Czym jest Detox Green Coffee?

To unikalny produkt łączący w sobie moc i aromat najwyższej klasy czarnej kawy Arabica, zielonej kawy w najczystszej postaci oraz ziół tak dobranych, żeby pomagały Ci zrealizować Twoje cele – oczyścić organizm z toksyn, przyspieszyć metabolizm oraz zrzucić zbędne kilogramy 

Dodatkowo dzięki wysokiej zawartości kofeiny Detox Green Coffee doda Ci energii na cały dzień.

 

Jak działa Detox Green Coffee?

Detox Green Coffee dzięki zawartym w niej składnikom ma pozytywny wpływ na Twój organizm podczas gdy Ty delektujesz się smakiem świeżej aromatycznej kawy o poranku. 

Zawarty w zielonej kawie kwas chlorogenowy przyśpiesza metabolizm a użyty korzeń mniszka, pokrzywa zwyczajna oraz pokrzywa indyjska (forskolina) poprawiają trawienie, eliminują szkodliwe produkty przemiany materii oraz wspomagają rozpad tkanki tłuszczowej. Więcej o składnikach użytych w naszych produktach możesz przeczytać w zakładce SKŁADNIKI: http://cupofgreencoffee.pl/pl/i/SKLADNIKI/15

 

Co znajduje się w opakowaniu Detox Green Coffee’14 a co w opakowaniu Detox Green Coffee’28?  

W Detox Green Coffee’14 znajdziesz 14 saszetek-piramidek wypełnionych mieszanką kawy palonej, kawy zielonej oraz ziół. Każda saszetka to ok.7g produktu, idealne do zaparzenia w ok. 200 ml wody.

W Detox Green Coffee’28 znajdziesz odpowiednio 28 saszetek-piramidek po ok.7g. 

Do każdego zestawu otrzymasz podręczną instrukcję zdrowego stylu życia, w której znajdzie porady jak się odżywiać oraz przykładowe ćwiczenia które warto wykonywać dbając o swoje ciało.

 

Kiedy nie można stosować Detox Green Coffee?  

Jeżeli jesteś w ciąży lub karmisz piersią, przed użyciem Detox Green Coffee, podobnie jak każdego napoju zawierającego kofeinę, należy skonsultować się z lekarzem.

 

Czy przy spożywaniu Detox Green Coffee występują skutki uboczne?

Detox Green Coffee był stosowany przez rzesze klientów na całym świecie i nigdy żaden z nich nie zgłaszał występowania skutków ubocznych. Jeżeli podczas stosowania kuracji Detox Green Coffee zauważysz niepokojące objawy, przerwij kurację i skonsultuj się z lekarzem.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl