NASZA HISTORIA

Witaj w Cup of Green Coffee!

Uważamy się za świadomych zdrowia miłośników kawy. Uwielbiamy smak kawy! To z niej czerpiemy energię do działania, dbając równocześnie o nasze ciała. Regularnie ćwiczymy, uważamy na to co jemy, a jeśli czasem przybędzie nam kilka kilo, to staramy się je zrzucić.

Tradycyjna kawa palona często ma złą prasę, mimo że czasami jest rekomendowana jako napój do picia przy niektórych problemach zdrowotnych - może zmniejszyć ryzyko zachorowania na pewne choroby, a nawet spowolnić proces starzenia! Ale dopiero zielona kawa okazuje się być idealna jeśli chodzi o zdrowy tryb życia. Dzieje się tak dlatego, że kawa w czystej, nieprażonej postaci zawiera wysokie poziomy czegoś, co nazywamy kwasem chlorogenowym, który może wpływać na tłumienie apetytu, zwiększa metabolizm i może pomóc spalić nadmiar tłuszczu.

Zielona kawa może mieć wiele zalet, ale jako napój jest czymś tylko dla koneserów. Bądźmy szczerzy, wiele osób woli przyjmować ją w formie tabletek, ponieważ jest nie do wypicia! Między innymi dlatego postanowiliśmy opracować całą gamę ekologicznych produktów kawowych, które zachowują zalety zielonej kawy, ale dają prawdziwą przyjemność z jej picia.

Na przykład nasza zielona kawa Detox łączy wspaniały smak i energię czarnej kawy z dobrym samopoczuciem jakie płynie ze świadomości spożywania  oczyszczającej zielonej kawy. Dzięki temu pijąc ją zyskujesz najlepsze cechy obu napojów! Próbowałeś już? Jesteśmy pewni, że Ci się spodoba! Poczujesz się odświeżony i pełen energii. Może nawet pomoże Ci schudnąć!

Z kolei nasza kolekcja Pure Green Coffee i Herbal Infusion łączą w sobie zieloną kawę oraz pełną gamę wspaniałych, naturalnych aromatów, takich jak miód, owoce cytrusowe i mięta. Używamy tylko najlepszej jakości ziaren kawy i naturalnych składników, więc każdy z naszych produktów jest nie tylko pełen zalet, ale również fantastycznie smakuje.

Już niebawem planujemy wprowadzić dużo więcej produktów opartych na zielonej kawie. Wkrótce pojawią się nowe informacje, a w międzyczasie, czemu mielibyście nie zafundować sobie pysznego kubka zielonej kawy? Smacznego!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl